Aby to v hospici vonělo…

1.8.2017 do prostor naší čajovny zavítaly dvě milé dámy – paní Lamačová  – oblastní manažerka a paní Marcela Svátková – vedoucí prodejny v Liberci společnosti dm drogerie markt s.r.o. s nádherným dárkem v podobě šeku na 100 000,- Kč pro náš hospic.

Projekt „Cítit se v hospici jako doma“ podporovala celá řada našich příznivců přes facebook a následně jsme byli vybrání odbornou komisí z řad pracovníků dm drogerie markt.

Cítit se v hospici jako doma, kde je čisto a voňavo – to je cílem našeho projektu. Nechceme, aby to u nás bylo cítit desinfekcemi. Případným pachům chceme předcházet nákupem speciálních osvěžovačů vzduchu a náplní s esenciálními oleji, které absorbují nepříjemný zápach. Příjemná vůně má příznivé účinky na psychiku každého člověka, může zvednout náladu a také zlepšit  spánek a toleranci bolesti.

Děkujeme.

Tým Hospice sv. Zdislavy